Περιφέρεια Θεσσαλίας
Ειδική Υπηρεσία Διαχείρισης
Ε.Π. Περιφέρειας Θεσσαλίας

Ημερολόγιο Εκδηλώσεων

Ημερολόγιο Εκδηλώσεων

Ιανουάριος,
2020
25 Ιανουάριος 2020
Κυρ Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ
29 30 31 1 Wednesday, 01 Jan 2020 2 Thursday, 02 Jan 2020 3 Friday, 03 Jan 2020 4 Saturday, 04 Jan 2020
5 Sunday, 05 Jan 2020 6 Monday, 06 Jan 2020 7 Tuesday, 07 Jan 2020 8 Wednesday, 08 Jan 2020 9 Thursday, 09 Jan 2020 10 Friday, 10 Jan 2020 11 Saturday, 11 Jan 2020
12 Sunday, 12 Jan 2020 13 Monday, 13 Jan 2020 14 Tuesday, 14 Jan 2020 15 Wednesday, 15 Jan 2020 16 Thursday, 16 Jan 2020 17 Friday, 17 Jan 2020 18 Saturday, 18 Jan 2020
19 Sunday, 19 Jan 2020 20 Monday, 20 Jan 2020 21 Tuesday, 21 Jan 2020 22 Wednesday, 22 Jan 2020 23 Thursday, 23 Jan 2020 24 Friday, 24 Jan 2020 25 Saturday, 25 Jan 2020
26 Sunday, 26 Jan 2020 27 Monday, 27 Jan 2020 28 Tuesday, 28 Jan 2020 29 Wednesday, 29 Jan 2020 30 Thursday, 30 Jan 2020 31 Friday, 31 Jan 2020 1
Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες


Η Θεσσαλία

Η Θεσσαλία στοχεύει να αναδειχθεί σε πρώτο περιφερειακό πόλο ανάπτυξης, αξιοποιώντας τα συγκριτικά πλεονεκτήματά της, που σχετίζονται με τους αναπτυξιακούς πόρους, τη γεωγραφική της θέση, τα αστικά κέντρα, τις βιομηχανικές υποδομές, την ακαδημαϊκή και ερευνητική υποδομή που διαθέτει και το αξιόλογο ανθρώπινο δυναμικό της.

Ενημερωτικό Δελτίο

Εγγραφείτε στο Ενημερωτικό Δελτίο (Newsletter) και θα λαμβάνετε στο ηλεκτρονικό σας ταχυδρομείο ένα μήνυμα με τις ενημερώσεις μας.
I agree with the Όροι και Προϋποθέσεις