Περιφέρεια Θεσσαλίας
Ειδική Υπηρεσία Διαχείρισης
Ε.Π. Περιφέρειας Θεσσαλίας

Ημερολόγιο Εκδηλώσεων

Ημερολόγιο Εκδηλώσεων

Ιανουάριος,
2019
23 Ιανουάριος 2019
Κυρ Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ
30 31 1 Tuesday, 01 Jan 2019 2 Wednesday, 02 Jan 2019 3 Thursday, 03 Jan 2019 4 Friday, 04 Jan 2019 5 Saturday, 05 Jan 2019
6 Sunday, 06 Jan 2019 7 Monday, 07 Jan 2019 8 Tuesday, 08 Jan 2019 9 Wednesday, 09 Jan 2019 10 Thursday, 10 Jan 2019 11 Friday, 11 Jan 2019 12 Saturday, 12 Jan 2019
13 Sunday, 13 Jan 2019 14 Monday, 14 Jan 2019 15 Tuesday, 15 Jan 2019 16 Wednesday, 16 Jan 2019 17 Thursday, 17 Jan 2019 18 Friday, 18 Jan 2019 19 Saturday, 19 Jan 2019
20 Sunday, 20 Jan 2019 21 Monday, 21 Jan 2019 22 Tuesday, 22 Jan 2019 23 Wednesday, 23 Jan 2019 24 Thursday, 24 Jan 2019 25 Friday, 25 Jan 2019 26 Saturday, 26 Jan 2019
27 Sunday, 27 Jan 2019 28 Monday, 28 Jan 2019 29 Tuesday, 29 Jan 2019 30 Wednesday, 30 Jan 2019 31 Thursday, 31 Jan 2019 1 2
Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες


Η Θεσσαλία

Η Θεσσαλία στοχεύει να αναδειχθεί σε πρώτο περιφερειακό πόλο ανάπτυξης, αξιοποιώντας τα συγκριτικά πλεονεκτήματά της, που σχετίζονται με τους αναπτυξιακούς πόρους, τη γεωγραφική της θέση, τα αστικά κέντρα, τις βιομηχανικές υποδομές, την ακαδημαϊκή και ερευνητική υποδομή που διαθέτει και το αξιόλογο ανθρώπινο δυναμικό της.

Ενημερωτικό Δελτίο

Εγγραφείτε στο Ενημερωτικό Δελτίο (Newsletter) και θα λαμβάνετε στο ηλεκτρονικό σας ταχυδρομείο ένα μήνυμα με τις ενημερώσεις μας.
I agree with the Όροι και Προϋποθέσεις