Περιφέρεια Θεσσαλίας
Ειδική Υπηρεσία Διαχείρισης
Ε.Π. Περιφέρειας Θεσσαλίας

Ημερολόγιο Εκδηλώσεων

Ημερολόγιο Εκδηλώσεων

Ιανουάριος,
2021
21 Ιανουάριος 2021
Κυρ Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ
27 28 29 30 31 1 Friday, 01 Jan 2021 2 Saturday, 02 Jan 2021
3 Sunday, 03 Jan 2021 4 Monday, 04 Jan 2021 5 Tuesday, 05 Jan 2021 6 Wednesday, 06 Jan 2021 7 Thursday, 07 Jan 2021 8 Friday, 08 Jan 2021 9 Saturday, 09 Jan 2021
10 Sunday, 10 Jan 2021 11 Monday, 11 Jan 2021 12 Tuesday, 12 Jan 2021 13 Wednesday, 13 Jan 2021 14 Thursday, 14 Jan 2021 15 Friday, 15 Jan 2021 16 Saturday, 16 Jan 2021
17 Sunday, 17 Jan 2021 18 Monday, 18 Jan 2021 19 Tuesday, 19 Jan 2021 20 Wednesday, 20 Jan 2021 21 Thursday, 21 Jan 2021 22 Friday, 22 Jan 2021 23 Saturday, 23 Jan 2021
24 Sunday, 24 Jan 2021 25 Monday, 25 Jan 2021 26 Tuesday, 26 Jan 2021 27 Wednesday, 27 Jan 2021 28 Thursday, 28 Jan 2021 29 Friday, 29 Jan 2021 30 Saturday, 30 Jan 2021
31 Sunday, 31 Jan 2021 1 2 3 4 5 6
Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες


Η Θεσσαλία

Η Θεσσαλία στοχεύει να αναδειχθεί σε πρώτο περιφερειακό πόλο ανάπτυξης, αξιοποιώντας τα συγκριτικά πλεονεκτήματά της, που σχετίζονται με τους αναπτυξιακούς πόρους, τη γεωγραφική της θέση, τα αστικά κέντρα, τις βιομηχανικές υποδομές, την ακαδημαϊκή και ερευνητική υποδομή που διαθέτει και το αξιόλογο ανθρώπινο δυναμικό της.

Ενημερωτικό Δελτίο

Εγγραφείτε στο Ενημερωτικό Δελτίο (Newsletter) και θα λαμβάνετε στο ηλεκτρονικό σας ταχυδρομείο ένα μήνυμα με τις ενημερώσεις μας.
I agree with the Όροι και Προϋποθέσεις